Oportunitate de angajare pe timpul verii și puțin din toamnă...

Oportunitate de angajare pe timpul verii și puțin din toamnă la Magazinul de suveniruri din Grădina Botanică București!

https://www.facebook.com/GiftShopGradinaBotanicaBucuresti/ https://www.facebook.com/GiftShopGradinaBotanicaBucuresti/photos/a.501552496699231/509179545936526/Magazinul de suveniruri din Grădina Botanică București angajează 2 persoane pe post de vânzător în regim part-time sau 1 persoană în regim full-time pentru perioada 1 iunie - 31 octombrie 2016.

Programul de lucru este de 40 de ore pe săptămână, împărțit egal între 2 persoane sau asigurat integral de 1 persoană (4 ore/zi în timpul săptămânii cu excepția zilei de luni și 10 ore/zi în weekend).

Căutăm persoane sociabile, comunicative, atente la detalii. Nu este necesară experiență ca angajat. Instructajul privind utilizarea casei de marcat și a POSului va fi asigurat.

Atribuții: vânzare, realizare inventar, udat plante (dacă este cazul), menținere curățenie. Oferim: mediu de lucru relaxant, în mijlocul naturii.

Dacă te interesează acest post, lasă-ne un mesaj pe [https://www.facebook.com/GiftShopGradinaBotanicaBucuresti/]) pentru a primi detalii privind programul zilnic de lucru și pachetul salarial. Te rugăm să precizezi Numele, Data nașterii, E-mail, Nr. telefon și, pe scurt, motivul pentru care dorești acest job și dacă te interesează varianta part-time sau full time. Dacă ești student/ă, te rugăm să precizezi și Universitatea, Facultatea, Specializarea, Anul de studiu.

Răspundeți la acest subiect