Oportunitate de angajare la Magazinul de Suveniruri!?...

Oportunitate de angajare la Magazinul de Suveniruri!?

https://www.facebook.com/GiftShopGradinaBotanicaBucuresti/ https://www.facebook.com/GiftShopGradinaBotanicaBucuresti/photos/a.501552496699231/625583167629496/Magazinul de suveniruri din Grădina Botanică București angajează 2 persoane pe post de vânzător în regim part-time pentru perioada 1 martie - 31 octombrie 2017.

Programul de lucru este de 44 de ore pe săptămână (4 ore/zi luni, marți, miercuri, joi, 8 ore/zi vineri și 10 ore/zi vineri, sâmbătă, duminică - program împărțit egal între 2 persoane).

Căutăm persoane sociabile, comunicative, atente la detalii. Nu este necesară experiență ca angajat. Instructajul privind utilizarea casei de marcat și a POSului va fi asigurat.

Atribuții: vânzare, realizare inventar, udat plante (dacă este cazul), menținere curățenie. Oferim: mediu de lucru relaxant, în mijlocul naturii.

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze pentru detalii privind oferta salarială și înscrieri printr-un mesaj pe pagina de Facebook a magazinului până duminică, 26.02.2017: [https://www.facebook.com/GiftShopGradinaBotanicaBucuresti/])

Răspundeți la acest subiect